آگاهی از میل لنگ ماشین ابزار

- Apr 01, 2018 -

ابزار کارآمد مخصوص موتورهای میل لنگ همچنین محدودیت های پردازش خود را دارد و تنها با استفاده از ابزارهای مناسب ماشینکاری می تواند ابزار ماشین میل لنگ را به کارایی بالا و کارایی بالا، و در نتیجه بهبود بهره وری پردازش روند.


1. هنگامی که مجله میل لنگ دارای یک غرق غرق می شود، ماشین تراش CNC نمی تواند پردازش شود؛ اگر حفره غلتک مجله میل لنگ، ماشین تراشیدن با سرعت بالا و ماشین تراش CNC را نمی توان پردازش کرد، اما دستگاه های CNC ماشین کشش ماشین را می توان به راحتی پردازش شده است.


2. هنگامی که طرف بلوک تعادل نیاز به ماشینکاری داشته باشد، ابزار فرزکاری CNC باید ابزار ماشین مورد نظر باشد، زیرا دیسک برش داخلی در خارج از دایره قرار گرفته و دارای سفتی خوب است. این به ویژه برای ماشینکاری مقیاسهای میل لنگ فولاد جعلی مناسب است؛ در این زمان، آن را برای ماشین کنترل عددی مناسب نیست. در ماشین ابزار، به دلیل وجود وزن متعادل میل لنگ نیاز به ماشینکاری، ماشین تراش CNC برای ماشینکاری استفاده می شود. طرف بلوک تعادل به طور متناوب قطع می شود و سرعت میل لنگ بسیار بالا است. تحت این شرایط کار، پدیده تراشه مقایسه شده است. جدی


3. هنگامی که مجله میل لنگ هیچ زیر دست و جانبی بالانسر نیاز به ماشینکاری نیست، در اصل، انواع ماشین آلات می توانند پردازش شوند. در هنگام ماشینکاری میل لنگ ماشین، مجله اصلی یک ماشین تراشکاری CNC است و گردن اتصال دهنده CNC است. ماشین های فرز بزرگ با سرعت بالا باید بهترین انتخاب برای ماشینکاری با کارایی بالا باشد. هنگام استفاده از میل لنگ فولاد جعلی در مقیاس بزرگ، استفاده از دستگاه های فرز تراش CNC برای مجلات اصلی و گردن های اتصال می تواند معقول باشد.


میل لنگ را می توان به میل لنگ فولاد جعلی و میل لنگ ماشین سبک وزن تقسیم کرد. مجلات میل لنگ فولادی جعلی به طور کلی هیچ تخلیه ای ندارند و سطوح جانبی باید با حاشیه بزرگ ماشینکاری شوند؛ میل لنگ میل لنگ ماشین به طور کلی دارای شیارهای زیرین است و طرف نیازی به ماشینکاری ندارد و بنابراین می توان نتیجه گیری کرد که میل لنگ فولادی جعل شده ماشین تصفیه داخلی را کنترل می کند و ماشینکاری مجله اصلی میل لنگ ماشین یک ابزار ماشین کشش خودرو ماشین عددی را تصویب می کند و گردن اتصال میله یک دستگاه فرز افقی با سرعت بالا را به کار می گیرد که یک گزینه پردازش معقول و کارآمد است.


اخبار مرتبط