توسعه ماشین سنگ زنی

- Apr 28, 2018 -

در 1830s, به منظور انطباق با پردازش قطعات سخت شده مانند ساعت و دوچرخه و ماشین دوخت و سلاح گرم، پادشاهی متحده

ماشین آلات سنگ زنی با استفاده از ساینده طبیعی سنگ آلمان و ایالات متحده و ایالات متحده توسعه یافته است. این چرخ با سنگ زنی سر در موجود ماشین آلات مانند ماشین و جاده تعمیرات اساسی شد. آنها در ساختار کم در سفتی، ساده و در معرض ارتعاش در سنگ زنی. آنها مورد نیاز اپراتورها به مهارت های بالا به منظور دقت تیز. شی ء است.


جهانی ماشین آلات فرز بوسیله آمریکا قهوه ای تیز شرکت، که در نمایشگاه پاریس در سال 1876 به نمایش گذاشته شد، اولین دستگاه با ویژگی های اساسی ماشین سنگزنی مدرن است. یاتاقان قطعه کار و گردان آن در جدول متقابل نصب شده است. جعبه به شکل بستر باعث بهبود خشکی ماشین و پیوست سنگ زنی داخلی دارد. در سال 1883، شرکت ماشین سنگ تخت با سر آسیاب نصب شده بر روی یک ستون و جدول متقابل ساخته شده.


قبل و بعد از 1900 توسعه ساینده مصنوعی و کاربرد هیدرولیکی تاثیر زیادی بر توسعه محافل بود. با توسعه صنعت مدرن به ویژه صنعت خودرو، انواع ماشین آلات سنگ زنی آمده است را یکی پس از دیگری. به عنوان مثال، در آغاز قرن بیستم، سیارات داخلی استوانه ای سنگ زنی ماشین آلات، ماشین سنگزنی میل لنگ، میل بادامک ماشین و حلقه پیستون چرخ با کارتریج های الکترومغناطیسی توسعه یافته بودند.


دستگاه اندازه گیری خودکار در 1908 ماشین سنگزنی استفاده می شد. اطراف 1920، چرخ صنعتی الکترود دستگاه های پر پایان دو جرندرس چرخ چرخ راه آهن راهنمای ماشین آلات لَبِّنج رول و اتمام فوق العاده ماشین آلات پی در پی مورد استفاده قرار گرفت; در 1950s، ظاهر ماشین سنگزنی استوانه با دقت بالا برای سنگ زنی آینه; در پایان وجود دارد سرعت ماشین آلات سنگ زنی با سنگ زنی چرخ خط سرعت 60 تا 80 m/s و بزرگ-عمق، آهسته خوراک آسیاب سطح چرخ; در 1970s، کنترل دیجیتال و کنترل تطبیقی ریزپردازنده با استفاده از به طور گسترده ای در محافل استفاده شد. برنامه های کاربردی.


اخبار مرتبط