ویژگی های ساختاری دستگاه حفاری

- Mar 25, 2018 -


1-سوراخ های طولانی خسته کننده توسط سیستم کواکسیال سوراخ قسمت جعبه نشان داده یکی از مهمترین مطالب در پردازش فلز است. اگر چه وجود دارد هنوز هم نمونه هایی از سوراخ های طولانی خسته کننده از خسته کننده می میرد، راهنمای درج مشخصه نوع فرز دستگاه های حفاری طولانی حمایت از پس از خسته کننده میله یا دستی اصلاح قطعه کار چرخش 180 درجه در سال های اخیر به دلیل CNC خسته کننده و خسته کننده ماشین آلات و ماشینکاری از یک طرف. استفاده از تعداد زیادی از مراکز مختصات موقعیت دقت انواع فرز و خسته کننده ماشین آلات و صحت جدول فهرست بندی چرخش افقی بهبود یافته است. سوراخ های طولانی خسته کننده به تدریج توسط جدول بسیار کارآمد و 180 درجه تبدیل گردیده است. جانمایی بستر ماشین یا تولید انبوه و برنامه CNC planer نوع فرز و خسته کننده دستگاه از ساختار دستگاه worktable چرخش 180 درجه و سوراخ خسته کننده به موقعیت خود را می سازد که تقریبا تنها روش از است حفاری سوراخ طولانی در ماشین ابزار.


2. خطا concentricity عمودی خسته کننده اس و تاثیر جبران در concentricity های خسته کننده و کسل کننده از همزن خسته کننده هستند مشابه هم رومیزی تراش ماشین خسته کننده. همچنین خطای درجه بندی جدول چرخش 180 درجه و سر عطف است. D1 محور از سوراخ نیم طولانی است که قبل از پیچیده در است دوباره در 2009، با محور محور خسته کننده پس از تبدیل سر و خسته کننده دیگر نصف d2 طولانی سوراخ سوراخ و جنبش جدول مورد نیاز (x) شیفت dx2 خطا موقعیت یابی Lx = 2lx. و قبل و بعد از تبدیل جدول است 180 درجه خطا تمایل تولید df در هواپیما مختصات xy جدول، خطا تمایل dy تولید شده در هواپیما هستند، بشمارید و خطای ترجمه dy تولید شده در جهت y نیز همان فرز planer تخت. محور درجه یک عامل مهم است. با این حال، تاثیر موقعیت مکانی محور محور خسته کننده در concentricity سوراخ خسته کننده سر تیونر معمولا فرق از میز کار خسته کننده و فرز ماشین خسته کننده که معمولا استفاده می شود برای حرکت عمودی در جدول است.


3-معقول تعیین موقعیت عمودی ستون زمانی که شفت استرن تغذیه


فرز و خسته کننده دستگاه ستون باید در موقعیت مناسب روی تخت طولی و وقتی محور خسته کننده استفاده می شود برای گسترش ابزار به عنوان شيوه تغذيه خسته کننده، محور محور خسته کننده و تبر اسمی ثابت هنگامی که مواجه با وضعیت خاص از سوراخ خسته کننده است در xz هستند. است تاثیر مهمی در concentricity سوراخ خسته کننده سر لحن و با افزایش طول مدت اشتراک زاویه تقاطع دسی بل خطا در هواپیما، dg خطای زاویه تقاطع در هواپیما هستند، بشمارید و همچنین دسکتاپ فرز و خسته کننده دستگاه محور خسته کننده محور متقابل وزن ایجاد شده توسط انحراف پایین از دکل, آن نیز تاثیر بیشتری در coaxiality سوراخ خسته کننده است. برخلاف جدول نوع فرز و و گول، هنگامی که محور خسته کننده آسیاب خسته کننده از سوراخ خسته کننده تمدید است ستون طولی متحرک باید روی تخت طولی به موقعیت خاص ثابت و مهم است که می تواند این موقعیت و باید انتخاب شود.


4 موقعیت مناسب ابزار در حفاری


زمانی که ماشین خسته کننده به غذا سر خسته کننده در دستگاه حفاری استفاده شده است، ابزارهای حفاری در تاکستان حفاری شفت نصب شده موقعیت مناسب در جهت Z است. یک سو فاصله از مرکز slewing بینی ابزار به سطح جلویی جعبه دوک نخ ریسی است کمی بیشتر از نیمی از تمام قد سوراخ (جوانترین قادر نخواهد بود برای باز کردن سوراخ طولانی ، اگر بیش از حد بزرگ است، سفتی محور 镗 کاهش می یابد)؛ از سوی دیگر مرکز چرخش نوک ابزار باید در تقاطع محور محور 镗 و خط عمودی حرکت ستون راضی. O و غيره.


اخبار مرتبط