صنعت ماشین ابزار، ما باید واقعا درباره آن فکر کنیم!

- Jan 23, 2018 -

معاون نخست وزیر صنایع ماشین آلات Shen Lie پیشتر گفت که فکر کردن در مورد صنعت ماشین ابزار هرگز متوقف نشده است، به ویژه در اخبار اخیر در مورد ماشین ابزار شنیانگ و دالین ماشین ابزار، باعث بحث داغ صنعت است.


به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، به نقل از روابط عمومي سازمان ملل متحد، "این انجمن محصول اصلاحات و باز شدن است. در آستانه تأسیس آن، معاون نخست وزیر Zou Jiahua به طور خاص کتیبه ای برای این انجمن نوشت:" رفتن به جلو و پیروزی برتری ". من خوش شانس هستم که هویت کارکنان ماشین قدیمی ، در این نشست دعوت شده بود که "صنعت ماشین آلات و شرکت ها چگونگی دیدار با عصر جدید Xi Jinping را برای رسیدن به یک رویا قوی" دعوت کرد، من همیشه از نظریه حزب با عمل حمایت کرده ام، از استفاده یاد می گیرم، و در نتیجه سعی کنید روحیه نهم و وضعیت واقعی صنعت ماشین ابزار را با هم تفکر کنید.


کمی بعد از این سخنرانی، با توجه به اطلاعات منتشر شده در اینترنت و رفقای مربوط به صنعت، ادعا شد که دو خبر بزرگ در صنعت ماشین ابزار شگفت زده شده است: اول: "دستگاه دالیان ورشکسته شد؛" ثانیا "وزارتخانه های دولتی [سنگین و سنگین] وزارتخانه های 8 کشور برای حمایت از ابزار شنیانگ ماشین ابزار برای مشارکت در مسائل مهم دست به دست هم می دهند." اگر چه این موضوع درست است اما تایید می شود، اما این دو ابزار ماشین ابزار صنعت غول پیکر چین است. باید توجه کند طبق گزارش انجمن فلزات آمریکا سال 2006، گروه شن جی در بین 500 دستگاه برتر جهان در رتبه اول یا دوم قرار گرفت و گروه ماشین سازی دالیان شماره 8 را به دست آوردند. از زمان اصلاحات و باز شدن، گروه شنجی تحت اصلاحات قرار گرفت ، تجدید ساختار، بازسازی و فهرست بندی، اما هنوز یک ویژگی از شرکت های دولتی محلی است. Dalian Machine Tool Group از طریق بازسازی، بازسازی در مالکیت خصوصی شرکت خصوصی.

اخبار مرتبط