اطلاعات ماشین سنگزنی

- Jan 19, 2018 -

ماشین سنگ زنی استفاده از ساینده بر روی دستگاه آسیاب سطح. بیشتر آسیاب ها از چرخ سنگزنی چرخان با سرعت بالا برای سنگ زنی استفاده می کنند و بعضی از آنها با ساینده های ساینده و ساینده ای مانند سنگ های قیمتی، کمربندها و غیره، مانند ماشین آلات خرد کردن، ماشین آلات فوق العاده، ماشین آلات سنگ زنی، ماشین آلات آسیاب و غیره


ماشین سنگزنی می تواند مواد سخت افزاری بالاتر مانند فولاد سخت، آلیاژ سخت و غیره را پردازش کند. همچنین می تواند مواد شکننده مانند شیشه، گرانیت را پردازش کند. چرخ دنده می تواند برای دقت بالا و سنگ زنی سطحی استفاده شود، بلکه برای سنگ زنی با کارایی بالا مانند سنگ زنی و غیره استفاده می شود.


رابطه بین عرضه و تقاضا یک صنعت می تواند به سرعت این شرایط را توسعه دهد. تقاضای بازار بزرگ است، اما عرضه آن کمی کمتر است، به خصوص با حقوق اصلی حقوق معنوی، کیفیت محصول قوی نیست، صنعت به عنوان یک کل از عدم تاثیر برند. شکی نیست که تقاضا از صنعت بسیار بزرگ است و چشم انداز توسعه در مرحله تقاضای قوی است. با این حال، چگونگی حفظ رشد سالم، پایدار و پایدار صنعت، نیازمند تلاش های مشترک شرکت ها در صنعت است. به طور خاص، ضروری است که به روح تعالی تحقیق و توسعه، بهبود فناوری تولید و کاهش هزینه ها، واقعا حل مشکلات عملی مشتریان، کنترل شدید کیفیت و ارائه محصول قابل اطمینان ضروری باشد.ماشین های سنگ زنی و چرخ ماشین های سنگ زنی مورد استفاده در ماشینکاری استاندارد با توجه به مدار شروع مدار معمولی عمل می کنند. موتور با شروع عملیات با سرعت ثابت، با توجه به نوسانات شبکه ولتاژ خاص، بار اصطکاک قطعه چرخ آسیاب بر خطای سرعت موتور تأثیر می گذارد، موتور معمولی موتور چرخ موتور به طور کلی تنها یک سرعت پردازش، سخت برای سازگاری با نیازهای اندازه قطعات مختلف متفاوت پردازش نسبت به سرعت خط، به طوری که دقت پردازش قطعه کار دشوار است برای تضمین. از این رو، از بهبود کیفیت پردازش و بازده پردازش، صرفه جویی در مصرف انرژی و سایر ملاحظات، تکنولوژی کنترل فرکانس اعمال شده به دستگاه، شما می توانید نتایج دلخواه را دریافت کنید. صنعت ماشینکاری، طیف گسترده ای از محصولات پردازش شده، اندازه قطعه کار، نیازهای پردازش متفاوت است. الزامات نسبی سرعت چرخ در سرعت چرخش متفاوت است، به سادگی تنظیم سرعت اسپیندل برای دیدار با سرعت خط ماشینکاری سطح کار دشوار است برای تنظیم به حالت ایده آل. علاوه بر این، به علت استرس تولید شده توسط فرایند خمش شفت، روند سنگ زنی گشتاور مختلف چرخ تغذیه را تولید می کند که تغییرات مختلفی از سرعت / گشتاور خروجی چرخ ها را ایجاد می کند که منجر به مدل های ارتعاش / بریدن و غیره می شود. دقت آسیاب کردن سخت است تضمین، منجر به کارایی کم تولید، کیفیت پایین و غیره می شود. با توسعه فن آوری های الکترونیکی قدرت، تکنولوژی کنترل سرعت فرکانس متغیر بیشتر و بیشتر محبوب است، برنامه های کاربردی اینورتر صنعت پردازش مکانیکی نتایج خوب دریافت کرد. در میان آنها، تنظیم سرعت بدون سرنشین اینورتر، شروع نرم، خروجی گشتاور ثابت، تجهیزات مورد نیاز برای سرعت ثابت / گشتاور ثابت را به نمایش می گذارند.

اخبار مرتبط