ماشین آلات حکاکی نجاری چطور است؟

- Aug 29, 2017 -

ماشین های حکاکی نجاری عمدتا برای پردازش چوب استفاده می شود، آن را زیبا تر می کند. در حال حاضر انواع ماشین های حکاکی نجاری در بازار وجود دارد و کیفیت و قیمت محصولات نیز ناهموار است. بنابراین، هنگام انتخاب خرید، باید با دقت انتخاب کنید. در اینجا پنج نقطه اصلی برای خرید دستگاه های حکاکی نجاری وجود دارد.

اول، به اندازه دستگاه حکاکی نگاه کنید

مشتریان باید نوع ماشین حکاکی و اندازه قدرت خود را با توجه به نیازهای کسب و کار و بودجه انتخاب کنید.

دو، ما باید به موتور حکاکی ماشین اسپیندل توجه داشته باشید

موتور اسپیندل یکی از اجزای مهم ماشین حکاکی کامپیوتری است و عملکرد آن تاثیر زیادی بر عملکرد ماشین حکاکی کامپیوتری دارد. اسپیندل های ماشینکاری معمولا به دو نوع تقسیم می شوند: اسپیندل ماشین با دقت و اسپیندل برش قدرت بالا.

سه حالت کنترل ماشین حکاکی و سرعت انتخاب

حالات کنترل را می توان به سه دسته تقسیم کرد:

الف، تمام عملیات کنترل کامپیوتر، ماشین حکاکی در محل کار، کامپیوتر در حالت کار است، نمی تواند کار دیگری را انجام دهد، این ممکن است سوء استفاده از کامپیوتر را انجام دهد و باعث اخراج شود.

B، استفاده از کنترل تک تراشه، کنترل کننده می تواند همزمان در یک ماشین حکاکی کردن ماشین کار کند اما کامپیوتر را خاموش نمی کند، این در واقع معادل با صرفه جویی 7 در یک کامپیوتر است و باعث کاهش سوء استفاده ناشی از کامپیوتر زباله.

C، با استفاده از پورت USB برای انتقال اطلاعات، سیستم دارای بیش از 32M ظرفیت حافظه است. تا زمانی که فایل را ذخیره کنید، می توانید بلافاصله کامپیوتر را ترک کنید، کامپیوتر را خاموش کنید، یا برخی از تایپ کردن را انجام دهید. این روش به میزان قابل توجهی کارایی دستگاه حکاکی را بهبود می بخشد.

چهار، توجه به مسیر راهنمای

دستگاه حکاکی بزرگ باید ریل راهنمای مسیریابی گسترده را وارد کند، ظرفیت بار آن و توانایی نگهداری دقت بیش از 30 برابر ریل راهنمایی دایره ای است که کیفیت بالا و سرعت بالا ماشین حکاکی را تضمین می کند.

پنج، دقت دستگاه حکاکی

یک ماشین کوچک حکاکی شده 1 میلیون کاراکتر چینی، و یا ماشین حکاکی بزرگ قالب حک شده 1.5mm کوچک، تحت یک ذره بین برای دیدن بسیار واضح است.


اخبار مرتبط