آسیاب ایمنی ماشین آسیاب

- Apr 29, 2018 -

پردازش سنگ زنی به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرد و یکی از روش های اصلی برای ماشینکاری دقیق قطعات ماشین است. با این حال، به علت سرعت چرخشی بالای چرخ سنگ، چرخ سنگ زنی نسبتا سخت و شکننده است و نمی تواند مقاومت در برابر ضربه سنگین تر داشته باشد. با عمل تصادفی، سقوط چرخ چرخ می تواند عواقب بسیار جدی داشته باشد. بنابراین، کار ایمنی و فنی سنگ زنی بسیار مهم است. یک دستگاه حفاظت ایمنی قابل اعتماد باید اتخاذ شود. عملیات باید متمرکز و تضمین شود. علاوه بر این، شن و ماسه و ماسه های ریز فلزی که بر روی قطعه چرخ سنگ زنی قرار می گیرند، می توانند چشم کارگران را آسیب برسانند. اگر کارگران این گرد و غبار را در مقادیر زیاد وارد می کنند، به بدن آسیب می رسانند و باید اقدامات حفاظتی مناسب انجام شود. مسائل مربوط به مسائل فنی ایمنی در هنگام سنگ زنی ذکر شده است.


قبل از شروع درایو، باید به دقت مورد بررسی قرار گیرد، از جمله بازرسی مکانیسم عمل، تجهیزات الکتریکی و کارتریج های مغناطیسی. پس از بازرسی، روانکاری می شود. پس از روانکاری، آزمایش می شود و تائید می شود که قبل از استفاده از آن همه چیز در شرایط خوب است.


هنگام نصب قطعه کار، لازم است توجه به بستن مثبت و محکم باشد. در طول روند سنگ زنی، قطعه شل می تواند قطعه کار را از زخم خارج کند یا چرخ سنگ زنی را از بین ببرد. هنگام شروع کار، از روش تنظیم دستی استفاده می شود تا چرخ چاق کننده کندتر شود و به قطعه کار نزدیک شود و مقدار شروع غذا باید کوچک باشد و نباید از نیروی بیش از حد برای جلوگیری از برخورد چرخ سنگ استفاده شود. هنگامی که حرکت مجدد میز کار مورد نیاز است که توسط حصار کنترل شود، لازم است که طول را دقیقا با توجه به طول قطعه کار تنظیم کنید و به طور قاطعانه آهن را نگه دارید.


هنگام تغییر چرخ سنگ، ابتدا باید بازرسی بصری را انجام دهید، اینکه آیا آسیب دیده است یا خیر، و سپس با یک چکش چوبی یا یک چوب چوبی ضربه بزنید و صدای لازم برای روشن شدن بدون ترک ها باشد. هنگام نصب چرخ سنگ زنی، باید مطابق با روش و الزامات مشخص شده نصب شود. پس از تنظیم تعادل ایستا، باید نصب و آزمایش شود. پس از همه چیز طبیعی است، می توان از آن استفاده کرد.


کارگران در طول کار باید عینک های محافظ را بپوشند و باید چرخ سنگ زنی را برای جلوگیری از ضربه هموار کنند. اندازه گیری قطعه کار، تنظیم یا پاک کردن دستگاه باید پس از خاموش شدن دستگاه انجام شود. هنگامی که استفاده از گیره های مغناطیسی استفاده می شود، سطح دیسک و قطعه کار باید پاک، محکم و محکم مچاله شود. در صورت لزوم، می توان برای جلوگیری از تغییر یا بریدن قطعه کار، می توان از بطری ها اضافه کرد. توجه به نصب گارد چرخ یا صفحه ماشین، و ایستاده در سمت جلو چرخ چرخان با سرعت بالا.


اخبار مرتبط