صرفه جویی در مصرف انرژی گریدر

- Apr 25, 2018 -

ماشین آلات استاندارد با استفاده از ماشین های سنگ زنی و موتورهای چرخ سنگزنی که با توجه به مدارهای راه اندازی سنتی عمل می کنند. پس از شروع موتور، آن را با سرعت نامیش اجرا می کند. از آنجایی که ولتاژ شبکه دارای نوسان خاصی است، بار اصطکاک قطعه چرخ چرخ چرخ به طور مداوم تغییر می کند، که بر خطای سرعت موتور تاثیر می گذارد. مدار شروع به کار موتور چرخ چرخ معمولی به طور کلی تنها یک سرعت پردازش دارد، که برای سازگاری با اندازه و نیاز قطعات مختلف سخت است. سرعت، به طوری که دقت پردازش قطعه پردازش سخت تضمین است. بنابراین، با توجه به بهبود کیفیت پردازش، بهره وری پردازش، حفاظت از انرژی، و غیره، استفاده از تکنولوژی کنترل سرعت فرکانس متغیر به ماشین های سنگ زنی می تواند نتایج رضایت بخش را به دست آورد.


صنعت ماشینکاری طیف گسترده ای از محصولات با اندازه قطعات مختلف و دقت ماشینکاری متفاوت است. به طور نسبی، سرعت چرخ سنگ زنی متفاوت از محور اصلی است و سرعت چرخش برای تنظیم سرعت پردازش قطعه کار به حالت ایده آل بسیار دشوار است. علاوه بر این، به علت خم شدن استرس هایی که در طول ماشینکاری شفت ها ایجاد می شود، گشتاور تغذیه چرخ چرخ های مختلف در روند سنگ زنی تولید می شود. این نتیجه تغییرات مختلف در سرعت / گشتاور خروجی چرخ سنگ زنی است که به نوبه خود باعث ایجاد الگوهای چاقوی ارتعاشی، الگوهای سوزی و غیره می شود. تضمین دشوار است، که منجر به راندمان تولید پایین و کیفیت پایین می شود.


با توسعه فن آوری الکترونیک قدرت، تکنولوژی فرکانس کنترل تبدیل شده است بیشتر و بیشتر محبوب، و برنامه های کاربردی اینورتر در صنعت ماشین آلات نتایج بسیار خوب دریافت کرده است. در میان آنها، تنظیم سرعت بدون سر و صدا، شروع نرم و خروجی گشتاور ثابت اینورتر به میزان قابل توجهی از الزامات گشتاور ثابت / سرعت ثابت تجهیزات ماشینکاری را برآورده می کند.


اخبار مرتبط