ستون 4 تن 1000 پرس هیدرولیک

- Jan 31, 2018 -

یادداشت های نرم افزار دستگاه

Y32 مجموعه ای از راه آهن چهار ستون ماشین هیدرولیک ماشین چند منظوره با سرعت بالا است. فلز و پلاستیک، فشرده سازی و کشش قالب، و اسیاب سنگ و overprinting جنبش. در همان زمان عمدتا مورد استفاده در ماشین آلات ماشین آلات بلبرینگ ماشین لباسشویی قطعات خودرو قطعات متالورژی پودر و زمینه های دیگر. علاوه بر این، برای DMC, BMC و دیگر محصولات پلاستیکی ریخته گری. دستگاه کار می کند 2 - 3 بار سریع تر از Y41. دستگاه خودکار بسیار است و به خصوص مناسب برای تولید انبوه قطعات است. می تواند به عنوان خط مونتاژ با چند چنین دستگاه استفاده شود. فشار و ضربه و فشار زمان را می توان تنظیم نگه دارید. استفاده از راهنمای چهار ستون و طرد دستگاه قطعه کار به طور خودکار پاپ آپ، دقیق راهنمایی سریع می تواند. تجهیزات نقاشی به این تجهیزات به منظور تغییر قالب به راحتی می تواند اضافه شود.

شرح ساختار

دستگاه شامل بستر و سیلندر و سیستم هیدرولیک و workbench و سایر اجزاء. دستگاه با استفاده از فولاد و یا فولاد جوش، سرب چهار ستون پشتیبانی. ریخته گری ماشین آسان به تغییر شکل معتدل فولاد برای از بین بردن استرس و جلوگیری از تغییر شکل دستگاه است. مخزن بسته در سمت راست دستگاه نصب شده است و سطح روغن توسط اشاره گر نفت نشان داده شده است. بالای مخزن با موتور روغن پمپ و سیستم های هیدرولیک برای تعمیر و نگهداری آسان مجهز شده است. شکل ساده و زیبا.

2، کابینه در سمت راست بدنه، قطعات الکترونیکی با استفاده از مارک های شناخته شده قرار دارد. عملیات کنترل متمرکز با استفاده از هر دو دست را در همان زمان عملیات دکمه. دو حالت عملیات (تنظیم و خودکار)، که عملی تر و ساده تر وجود دارد. علاوه بر این، سپر محافظ دو طرف بدن وجود دارد. با پرده نور ایمنی اپراتور را می توان در حالی که کار محافظت می شود. دستگاه کنترل PLC و TPC به ویرایش و ذخیره پارامترهای کاری قطعه کار تصویب. این می تواند حتی برنامه 20 کار مختلف قطعه و انتخاب برنامه صحیح برای هر یک از قطعه کار. دستگاه کنترل ولتاژ 24v ولتاژ پایین، می توانید تنظیم دسترسی به منبع تغذیه جهانی با توجه به نیازهای مشتری از جمله 220v و 380v, 410v. تجهیزات بر اساس سخت با شرایط م تولید عالی کیفیت و قابل اعتماد.


اخبار مرتبط