انواع سنگ شکن

- Apr 24, 2018 -

دستگاه های سنگ زنی انواع ماشین آلات برش فلز تا یک کلاس از پکن Hanyang، انواع اصلی از میلز استوانه ای، ماشین آلات داخلی، آسیاب سطح، آسیاب غلتکی، ابزار چرخ و غیره.


دستگاه های سنگ شکن سیلندر به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرند، قادر به پردازش انواع سطوح بیرونی مخروطی استوانه ای و ماشین آلات آسیاب شفت شانه می باشند. ماشین سنگ زنی جهانی سیلندری همچنین دارای یک اتصال داخلی سنگ زنی است که می تواند سطوح بزرگ داخلی و خارجی را کاهش دهد. با این حال، درجه پایین اتوماسیون دندانه های استوانه ای فقط برای تولید و تعمیر دسته های کوچک قابل استفاده است. الکترود مقاوم در برابر باد


ماشین سنگ زنی داخلی ماشین سنگ زنی چرخ سرعت چرخش است، سنگ زنی استوانه، سطح مخروطی حفاری. ماشین آلات سنگ زنی معمولی داخلی استوانه ای مناسب برای تک قطعات و تولید دسته کوچک است. ماشین های اتوماتیک نیمه اتوماتیک داخلی می توانند برای اندازه گیری اتوماتیک، علاوه بر چرخه کار اتوماتیک، پردازش شوند و بیشتر برای تولید انبوه استفاده می شوند.


کار بر روی سطوح غلتکی عمدتا بر روی میز کار یا توسط مکش الکترومغناطیسی روی جدول الکترومغناطیسی ثابت می شود و سپس از دستگاه آسیاب چرخ سطوح آسیاب چرخ یا دستگاه های سنگ زنی استفاده می شود؛ ماشین سنگزنی بدون مرکز معمولا به یک چرخ دنده بدون سیلندر اشاره می کند، یعنی قطعه کار بدون مرکز و یا چاک مرکز پشتیبانی و قطعه کار سطح زمین به عنوان سطح بیرونی قطعه کار، قطعه کار بین چرخ چرخ راهنمای چرخ، پشتیبانی شده توسط پالت، این کارآیی تولید دستگاه سنگ زنی بالا، آسان برای رسیدن به اتوماسیون، و تولید انبوه بیشتر است.


ابزار سنگزنی ماشین به طور خاص برای ابزار ابزار تولید آسیاب آسیاب آسیاب صنعتی شبکه پلاستیک صنعتی استفاده می شود. ماشین آلات سنگ زنی جهانی ابزار، دستگاه مته دندانه دار، ماشین سنگ زنی تیغه برش، دستگاه سنگ زنی ابزار منحنی، و غیره، که اغلب در ابزار کارخانه ماشین ابزار کارخانه ابزار.


تسمه نقاله از کمربند سایشی سریع به عنوان ابزار ساینده استفاده می کند، قطعه کار از طریق نوار نقاله پشتیبانی می شود، بازده چندین برابر بیشتر از دیگر چرخ ها است، مصرف برق تنها بخش کوچکی از چرخ های دیگر است که عمدتا برای پردازش صفحات بزرگ، مقاوم در برابر حرارت و مواد دشوار به فرآیند تولید انبوه قطعات مسطح.


متفرقه ماشین آلات سنگ زنی متخصص در سنگ زنی از انواع خاصی از قطعات مانند میل لنگ، میل لنگ، شفت spline، ریل راهنمایی، تیغه، raceways و چرخ دنده. علاوه بر دسته بندی های فوق، انواع مختلفی از جمله ماشین آلات خرد کن، ماشین آلات سنگ زنی، ماشین آلات هماهنگی و ماشین آلات سنگ زنی بیلت وجود دارد.


قطعه کار بین دو نکته سر و گردن و پایه پشت پشتیبانی می شود و توسط شماره گیری از headstock برای انجام حرکت تغذیه محدوده چرخانده می شود. صندلی عقب و دمپایی بر روی میز کار برای حرکات تغذیه مجاور طولی نصب می شود. نیمکت کار به دو لایه تقسیم می شود، جدول بالایی را می توان به زاویه ای کوچک برای اصلاح سطح مخروطی تنظیم کرد. نگهدارنده های چرخ دار مجهز به چرخ های چرخان با سرعت بالا انجام حرکات تغذیه عرضی.


به منظور کاهش طول دستگاه، یک ماشین سنگزنی بزرگ استوانه ای به طور کلی بر روی میز ثابت است و چرخ چارچوب چرخ برای حرکت پیوندی طولی و حرکت عرضی استفاده می شود.


دقت سنگ زنی ماشین سنگ زنی استوانه ای به طور کلی به شرح زیر است: گرد و غبار بیش از 3 میکرون نیست، زبری سطح Ra 0.63-0.32 میکرون؛ آسیاب دقت بالا استوانه می تواند به گرد و غلظت 0.1 میکرون و Ra0.01 میکرون به ترتیب.


چرخ دنده های سیلندر به چرخ دنده های استوانه ای برش، چرخ دنده های استوانه ای پایان یافته و چرخ دنده های استوانه ای جهانی تقسیم می شوند.


چرخ دنده نوع سیلندر: هنگامی که طول قطعه کار سنگ زنی قطعات کمتر از عرض چرخ سنگ زنی، چرخ سنگ تنها نیاز به مداوم مداوم، و بدون نیاز به انجام حرکت محوری نسبی با قطعه کار. بهره وری این دستگاه بسیار بالا است.


چرخ دنده چرخه عمودی: چارچوب چرخ سنگ زنی در زاویه اطراف محور عمودی است، و سطح چرخ سنگ زنی به دو سطح آسیاب که موازی و عمود بر محور قطعه کار می شود، برش داده می شود. دایره بیرونی و سطح شانه قطعه کار می تواند به طور همزمان تمیز شود. تولید انبوه.


ماشین سنگ زنی جهانی سیلندری: سنگ چرخ چرخ مجهز به لوازم جانبی داخلی آسیاب است. چارچوب قاب چرخ و قاب سر را می توان در زاویه اطراف محور عمودی تنظیم کرد. علاوه بر چرخش دیافراگم بر روی قاب سر، شفت اصلی نیز می تواند چرخش یابد. این ماشین سنگ زنی می تواند دامنه پردازش را گسترش دهد، مخروط های داخلی و خارجی را با مخروط داخلی و مخروط بزرگ، مناسب برای تولید کوچک و متوسط و تولید تک قطعه.


علاوه بر این، دستگاه های سنگزنی استوانه ای دوطبقه و دستگاه های سنگزنی چند منظوره استوانه ای وجود دارد که می تواند به طور همزمان دو یا چند مجله را که برای تولید انبوه مناسب است، برش دهد.


دانش صنعت مربوطه