تاریخ ماشین آلات سنگ زنی

- Apr 23, 2018 -

در دهه 1830، به منظور انطباق با ساعتها، دوچرخه، ماشین آلات دوخت و دیگر قطعات سخت شده و پردازش شده، بریتانیا و آلمان به ترتیب استفاده از چرخ چرخ های طبیعی ساینده را توسعه دادند. این چرخ گوشتها از ابزارهای ماشینکاری مانند تراش و تراش ساخته شده بودند و آنها با سر سوزنها تکمیل شده بودند. آنها در ساختار ساده بودند، کم استحکام، و در هنگام سنگ زنی مستعد ابتلا به لرزش بودند. آنها نیاز به اپراتور برای داشتن درجه بالایی از مهارت به منظور له کردن قطعات دقت است.


ماشین آلات سنگ زنی از ابزار سنگ زنی برای شستن سطوح کار استفاده می شود.


بیشتر چرخ ها از چرخ سنگزنی چرخان با سرعت بالا برای سنگ زنی استفاده می کنند و تعداد کمی از چرخ های ساینده، کمربندهای ساینده و ساینده های دیگر برای حذف ساینده، از قبیل ماشین آلات خرد کردن، ماشین آلات فوق العاده، چرخ دنده ها و ماشین های سنگ زنی ماشین آلات استفاده می شود.


ماشین های سنگ زنی می توانند مواد سخت افزاری بالاتر مانند فولادهای سخت شده، آلیاژهای سخت و غیره را پردازش کنند. همچنین می تواند مواد شکننده مانند شیشه ای، دستگاه های سنگزنی گرانیت را می توان برای سنگ زنی سطحی با دقت بالا، سنگ زنی بهره وری بالا، مانند سنگ زنی قوی و غیره استفاده می شود.


در نمایشگاه پاریس در سال 1876، شرکت آمریکایی براون شارپ یک ماشین سنگ زنی جهانی استوانه ای تولید کرد. برای اولین بار، این ویژگی های اساسی ماشین سنگ زنی مدرن است. این یک سرپوش و یک پایه سوپاپ بر روی میز دو طرفه نصب شده است. بستر جعبه ای، سفتی دستگاه را افزایش می دهد و لوازم جانبی داخلی آسیاب را حمل می کند. در سال 1883 این شرکت یک ستون مورب مورب ایجاد کرد و میز کار یک چرخ دنده متقاطع را ایجاد کرد.


حدود 1900، ساینده های تولید شده توسط انسان، برنامه های انتقال هیدرولیکی را توسعه دادند که به طور گسترده ای در توسعه ماشین های سنگ زنی ارتقا یافت. با توسعه صنایع خودرو سازی ویژه مدرن صنعتی، انواع ماشین های سنگ زنی یکی پس از دیگری بیرون می آیند. به عنوان مثال، در اوایل قرن بیستم، ماشین آلات سنگ زنی داخلی استوانه ای، ماشین آلات سنگ زنی میل لنگ، ماشین های سنگ زنی ماشین های پرداخت و چرخ الکترومغناطیسی پیستون مکنده.


دستگاه اندازه گیری اتوماتیک در ماشین آلات سنگ زنی در سال 1908 اعمال شد. در حدود 1920، چرخ گوشت های بدون سوراخ، چرخ دنده های دو طرفه، چرخ دنده های رول، چرخ گوشت های راهنمای رولینگ و ماشین آلات فوق العاده پایان دادن به ماشین آلات خرد کردن به طور متوالی استفاده شد؛ در دهه 1950، سنگزنی های استوانه ای با دقت بالا برای آسیاب آبی در دسترس بودند؛ سرعت چرخ خط چرخ سنگین به 60 ~ 80 m / s رسید، عمق برش بالا دستگاه سنگ زنی با سرعت بالا و ماشین سنگ زنی سطح آسیاب آهسته. در دهه 70 میلادی، ماشین سنگ زنی به طور گسترده توسط میکروپروسسور، کنترل دیجیتال و تکنولوژی کنترل انطباقی استفاده شد.


با افزایش دقت، افزایش تعداد قطعات مکانیکی با سختی بالا و توسعه دقیق ریخته گری دقیق جعل، عملکرد دستگاه های سنگ زنی و خروجی انواع به طور مداوم افزایش یافته است.


یک جفت: نه

بعدی: تاریخچه ابزار

دانش صنعت مربوطه