لیائونینگ EO شرکت فناوری، با مسئولیت محدود

تاریخ ما

لیائونینگ EO Technology Co.Ltd یکی از مشهورترین تولید کنندگان ماشین آلات در چین است. EO دارای 60 سال سابقه در تولید ماشین آلات است و به عنوان شرکت ملی با تکنولوژی بالا شناخته شده است. EO استاندارد ملی برای CNC به طور کامل هیدرولیک جعل چکش، الکترو هیدرولیک جعل چکش و مرکز ماشینکاری 5 محور طراحی شده است. EO یکی از شرکت های با تکنولوژی پیشرفته و با رشد بالا در استان لیائونینگ است.

محصول ما

محصولات اصلی ما شامل CNC به طور کامل هیدرولیک جعل چکش، فشار هیدرولیک، جعل دستگیره، دستگاه برش، مرکز ماشینکاری CNC، روتر CNC، و غیره

گواهی ما

چکش پنوماتیک سری C ما جایزه اصلی دولت چین و بهترین نام تجاری در استان لیائونینگ اهدا شده است و CNC به طور کامل هیدرولیک جعل چکش جایزه پیشرفت علم و فناوری لیائونینگ و جایزه ملی ثبت اختراع برای 4 مورد اهدا شده است. EO گواهینامه کیفیت ISO9001 را تصویب کرده است. دو محصول دارای گواهی اصلی برای محافظت از بهترین ماشین آلات با کیفیت هستند.

بازار محصولات

EO اصول "نوآوری فنی اول، کیفیت اول، حجم فروش اول و خدمات پس از فروش اول" را دنبال می کند و انواع مختلف تجهیزات جعل و مراکز ماشینکاری را با مشخصات کامل، کیفیت برتر و قیمت رقابتی ارائه می دهد. محصولات ما به بیش از 60 کشور و مناطق، مانند آلمان، ایالات متحده آمریکا، فرانسه، انگلستان، روسیه، هند و ویتنام صادر شده است، و در سراسر جهان بسیار معتبر است.

خدمات ما

EO اصل را برای خدمات توسعه صنعت ماشین آلات، برای مشتریان و رضایت مشتریان دنبال می کند. ما محصولات با کیفیت بالا را ارائه خواهیم کرد و تلاش هایمان را برای توسعه صنعت سنگین جهان انجام خواهیم داد.